Ürünler

Tüm


 • Formula 515

  FORMULA 15-100 lt arası ıslak kuru vakum makineleri ekonomik iç temizlik için çeşitli çözümler sunar. Elektrikli süpürge hala birçok uygulama için en iyi çözümdür. Bu alanda FORMULA her uygulama için ıslak ve kuru vakumlama için doğru varyanta sahiptir.
  Devamını oku
 • Formula Cleaner 5.0 (5m3 dizel süpürücü)

  FORMULA CLEANAİR 5.0.5 – 5m3  şehir süpürücü hidrostatik makine; FORMULA Cleanair 5.0.5 kompakt ve verimli süpürme makinesidir. Uyumlu ve ergonomik, olağanüstü performansı, kompakt boyutu ve mükemmel manevra kabiliyeti sayesinde şehir trafiğinde ve en zorlu çalışma koşullarında hızlı ve çevik bir çözümdür. Cleanair 5.0.5 ön süpürme ünitesinin ve güçlü emiş sisteminin konsantre etkisi sayesinde hassas ve hızlı çalışan güvenli ve akıllı bir makinedir ve aynızamanda ürün kategorisi için mükemmel bir yükleme kapasitesi ile karakterize edilir.
  Devamını oku
 • Formula Elektra 2.0 (2m3, Elektrikli)

  FORMULA Electra 2.0 tamamen elektrikli olan dünyanın ilk ve tek kompakt süpürme aracıdır. Uyumlu ve ergonomik, olağanüstü performansı, gürültüsüzlüğü ve kompakt boyutu sayesinde, şehir merkezlerini, yaya bölgelerini, bisiklet yollarını ve genellikle küçük ve orta boy iç ve dış alanları temizlemek için ideal bir çözümdür.Güvenli ve akıllı Electra 2.0 Neo, vatandaşlar ve operatör için yaşam kalitesini artırır.1 şarj ile  8-10 saat arasında süpürme yapabilmektedir.
  Devamını oku
 • Formula roto 175

  Genel temizlik ve halı yıkama için 175 devirli temizlik makinesi ROTO 175  43cm çapındaki fırça ve pedleri ile orta yoğunluktaki temizlik ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Ergonomik tasarımı, yüksek temizlik performansı ve dayanıklılığı ile temizlik veriminizi arttırır. Sert zeminlerin yıkanması, spreylenmesi ve kazınması artık daha hızlı ve etkili.
  Devamını oku
 • Formula Titan 110 (Elektrikli)

  TİTAN 110 E, dünyada tamamen elektrikle çalışan ilk ve tek kaldırım süpürme aracıdır. Şık, ergonomik hatlarla kaldırımları, yaya alanlarını, otoparkları ve her küçük veya orta ölçekli iç ve dış ortamları temizlemek için ideal süpürücüdür. Güvenli, kullanışlı ve verimli TİTAN 110 E, vatandaşlar ve operatörler için yaşam kalitesini artıran makinedir. Elektrikli  versiyonun yanı sıra  Opsiyonel  olarak Benzinli versiyonuda sunulmaktadır.Binilebilir  koltuk sistemi Opsiyonlu olarak sunulmaktadır.
  Devamını oku
 • Hako PowerBoss Nautilius

  Geniş ve ekstra geniş alanlar için kombi makine Olağanüstü yüksek güç ve manevra kabiliyetinin yanı sıra sağlam tasarımıyla bu kombi makine, 15.200 m²/saate varan üstün temizleme performansıyla ekstra geniş alanlarda kullanım için maksimum verim sağlar. Ve büyük kapasitesi, standart su akışı seviyesinde 120 dakika ve yüksek su akışı seviyesinde 70 dakika özellikle uzun çalışma sürelerine izin verir. Bu, son derece verimli çalışma anlamına gelir.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B/E8

  Arkadan kumandalı yıkayıcı-kurutucu Scrubmaster B/E8, örneğin restoranlar, kantinler, sıhhi tesisler veya küçük perakende mağazaları gibi geleneksel gaz yıkayıcıların erişemediği dar alanlarda mükemmel sonuçlar sağlar. Kompakt boyutları ve sadece 33 cm'lik küçük çalışma genişliğinin yanı sıra 8 litrelik (her biri) kapasiteli solüsyon ve geri kazanım tankları ve esnek bir çalıştırma çubuğu ile bu makine, optimum verimlilikle hem ileri hem de geri temizler.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B12

    Küçük alanlar için arkadan yürümeli yıkayıcı-kurutucu Arkadan kumandalı yıkayıcı-kurutucu Scrubmaster B12, küçük alanlarda kullanım için idealdir ve özellikle belirgin bir avantajı vardır: çok kompakttır ve bu nedenle taşınması kolaydır. Düşük ağırlığı ve katlanabilir direksiyon çubuğu sayesinde bu makine, arabanızın bagajına bile sığar. Bu Scrubmaster, 1.500 m²/saate kadar temizleme performansı sağlar.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B120R

  Daha geniş alanlar için binilebilir yıkayıcı-kurutucu Son derece üretken, manevra kabiliyeti yüksek ve ergonomik: Scrubmaster B120 R, yüksek alan performansını olağanüstü manevra kabiliyeti ile birleştirir; bu, bu yıkayıcı kurutucuyu alışveriş merkezlerinin, üretim salonlarının ve tren istasyonları veya havaalanları gibi çok sık kullanılan binaların temizliği söz konusu olduğunda mükemmel bir seçim haline getirir. 120 litrelik tank kapasitesi ve 5.800 m²/saatlik makine temizleme performansı, dört farklı çalışma genişliği ve uzun makine kullanım süreleri, daha geniş alanların hızlı ve verimli bir şekilde temizlenmesini sağlar.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B175R

  Eğimli yüzeylerde de etkili temizlik için üzerine binilebilir yıkayıcı-kurutucu Özellikle verimli, yüksek manevra kabiliyetine sahip ve yokuşlarda çalışmak üzere tasarlanmış: Scrubmaster B175 R. Üç farklı çalışma genişliği mevcut ve 7.560 m²/saate kadar temizleme performansı sağlayan disk veya silindirik fırçalarla donatılmış bu binilebilir yıkayıcı -kurutucu neredeyse tüm temizlik işlerinin üstesinden gelir – yokuş yukarı çalışırken bile: Scrubmaster B175 R, temizleme modunda %15'e varan eğimleri yönetebilir, bu da bu yıkayıcı kurutucuyu çok katlı otoparkların temizliği söz konusu olduğunda bir numaralı tercihiniz haline getirir.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B30

  Kompakt arkadan yürünebilir yıkayıcı-kurutucu Scrubmaster B30, örneğin perakende mağazaların, yönetim binalarının, otellerin ve restoranların veya atölyelerin zeminleri gibi küçük ve orta büyüklükteki alanları fırçalamak ve kurutmak için idealdir. 1.900 m²/saate varan yüksek temizleme performansı ile bu makine, düşük işletme maliyetleriyle mükemmel sonuçlar ve kusursuz temiz zeminler sağlar.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B400-R

  Ekstra geniş alanlar için kombi makineler Endüstriyel ve ticari alanların boyutu sürekli artıyor ve uygulamalar her zamankinden daha spesifik hale geliyor. Hako'nun yeni Scrubmaster B400 R Serisi, büyük ölçekli görevlerle ilgili gereksinimleri karşılar. Hem yeni gaz yıkayıcı-kurutucular hem de vakumlu süpürücü & gaz yıkayıcı-kurutucu kombi makineleri, 400 litrelik geniş çözelti ve geri kazanım tankları sayesinde 14.000 m2/saate varan yüksek alan performansları ve maksimize edilmiş pil kapasitesi ile uzun ve kesintisiz çalışma sağlar. isteğe bağlı pil değiştirme sistemi. Yeni ürün serisi, üç farklı makine çeşidi, 123 cm ve 155 cm çalışma genişliklerinde mevcut 3 diskli fırça üniteleri, standart olarak gelişmiş ekstralar ve ayrıca çok sayıda bireysel olarak seçilebilen seçenek ve alet ile özellikle geniş bir uygulama seçeneği yelpazesi sunuyor. Daha fazla verimlilik, esneklik ve iş güvenliği için.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B45

  Küçük ve orta büyüklükteki alanlar için kompakt arkadan itmeli yıkayıcı-kurutucu Kompakt arkadan itmeli yıkayıcı-kurutucu Scrubmaster B45, perakende mağazaları, yönetim binaları, oteller ve restoranlar veya atölyeler gibi küçük ve orta büyüklükteki alanları verimli bir şekilde fırçalamak ve kurutmak için idealdir. 2.900 m²/saate varan yüksek temizleme performansı ile bu makine, düşük işletme maliyetleriyle mükemmel sonuçlar ve kusursuz temiz zeminler sağlar.
  Devamını oku
 • Hako Scrubmaster B70

  Orta büyüklükten geniş alanlara kadar arkadan yürünebilen yıkayıcı-kurutucu 4.200 m²/saate kadar temizlik performansı sağlayan Scrubmaster B70, alışveriş merkezleri ve süpermarketler, ofis binaları ve kamu kurumları veya üretim salonları ve depolar gibi orta büyüklükten geniş alanlara verimli bir şekilde ovma ve kurutma için idealdir. Kaymaz ve iz bırakmayan lastikler sayesinde makinenin çekişi her zaman üstündür. Bu yıkayıcı-kurutucunun hem özel özellikleri hem de kullanım özellikleri, özellikle ekonomik olarak verimli çalışma sağlar.
  Devamını oku
 • i-mop i-drive

  Tek bir sürücüde geniş alanları temizleyin i-drive'ın temel özelliği, sırtında bir i-mop lite taşıyarak operatörün araçtan çıkmasına ve daha ayrıntılı alanları temizlemesine olanak tanıyan akıllı tasarımıdır. İki set pil ile bu sorunsuz sürücü size 7/24 hizmet vermeye hazır. Sadece 1,6 m'lik dönüş yarıçapı, cihazı son derece esnek hale getirerek mükemmel manevra kabiliyeti sunar.
  Devamını oku
 • i-mop Serisi (lite-xl-xxl)

  Daha hızlı temizler, işçilik maliyetlerini düşürür i-mop ailesi, geleneksel ıslak paspaslamaya göre %70'e kadar ve geleneksel otomatik fırçalamaya göre %30'a kadar daha hızlı temizler. i-mop ve kenarına ve engellerin altına inme yeteneği, geleneksel makine ovma işlemini tamamlamak için gereken manuel işlemlerin sanal olarak ortadan kaldırılması anlamına gelir.
  Devamını oku
 • i-scrub 30 E/B

  En iyi zemin temizleyici 165 RPM dönüş hızına sahip salınımlı teknoloji. Fırça veya ped, belirlenen noktaya dakikada 165 kez vurur, bu da yüzeyin aşırı hızlı ve derinlemesine temizlenmesini sağlar.
  Devamını oku
 • Multicar M31

  Multicar M31 En Konforlu Şekilde Multifonksiyonel Çalışmak. Multifonksiyonellik, Ekonomiklik ve Manevra Kabiliyeti En Yüksek Talepler Güvenli ve Konforlu Şekilde Yapmanızı Sağlamaktadır. Ergonomik Dizayn Edilmiş Sürücü Kabini DEKRA TÜV Onaylı Kabini Operatörü Yormadan Uzun Sürelerde Çalışma İmkanı Sunmaktadır.3 Ayrı Noktaya Kolay Montaj İmkanı İle 300 ü Aşkın Bir Çok İşlevi Yapabilen Aparatları Mevcuttur. Ön Kısmında Hızlı Değişim Sistem Arkada Geçme Sistemi İle Güvenle Monte Edilebilir.Güçlü Turbo Dizel Motoru İle Düşük Yakıt Tüketimi Sayesinde İlk Seçeceğiniz Multi Fonksiyon Aracı M31 Olmaktadır.
  Devamını oku
Open chat
Yardım İçin Tıklayın!